בראהמה אדריכלים

 

 

משרד בראהמה אדריכלים הוא משרד רב תחומי העוסק באדריכלות, עיצוב ויעוץ, הוקם ביולי 2006 ומנוהל ע"י האדריכל ערן שמש.

במשרד בראהמה אדריכלים אנו מאמינים כי חשיבה יוצרת מחוץ למסגרת, גוררת מהפיכה משמעותית בתכנון ארכיטקטוני. המשרד מתמחה בתכנון מקיף, מקונספט ועד פרט, של פרויקטים אדריכליים בתחום המלונאות, גני אירועים, תערוכות, משרדים, מסחר ובנייה פרטית.

כיום המשרד פורץ דרך בנושא אדריכלות קינטית ואדריכלות אינטראקטיבית.

אנו מאמינים ב- 'אמת אדריכלית', אמת אסטטית ואמת חללית. התכנון במשרד מתאפיין באסטטיקה קפדנית וקוהרנטית מהמאקרו למיקרו ובאדריכלות זורמת, מחוברת ואנושית. התכנון מבוסס על א-פורמאליות, חיבור למקום, פרוגראמה ואנשים, הוא מחבק ואנושי, משלב טכנולוגיות חדישות תוך ניסיון מתמיד לייצר פרויקט 'ירוק' ואקולוגי. מטרתנו העיקרית היא פתרון לצרכי הלקוח בתוך המסגרת התקציבית, לוח זמנים, שימושים, אסטטיקה והגשמת הפנטזיות התכנוניות. אנו מציעים ללקוחותנו חדשנות לצד פרקטיקה תוך מחשבה על שיפור איכות חייהם.

תפקידנו לתת ללקוח לא מה שהוא רוצה, אלא דבר שהוא מעולם לא חלם שהוא רוצה, בזמן ובמחיר. וכשהוא יקבל את זה, הוא יבין שזה מה שהוא רצה כל הזמן!

 

 

אדר' ערן שמש, אדריכל רשוי בישראל מחזיק תואר B.Arc, סיום בהצטיינות, מאוניברסיטת תל-אביב משנת 2000 ותואר ראשון בכלכלה B.A, מאוניברסיטת תל-אביב.

ערן עבד במשרד ROART במנהטן בו היה אדריכל אחראי בפרויקט עבור ג'רי סיינפלד, כמו גם בפרויקטים ציבוריים (בתי כנסת, גני ילדים) ובתחום הבניה הפרטית. לאחר מכן ניהל משרד עצמאי בפלורידה וביצע פרויקטים בפלורידה, ניו-יורק ולונדון.

בפלורידה לימד באוניברסיטת F.I.U (Florida International University), ובארץ הנחה פרויקטי גמר באקדמיה לאמנות ועיצוב של בצלאל במחלקה לארכיטקטורה.

  • Facebook
  • Instagram
logo_brahma_black.png